Πρόγραμμα Αγώνων-Αποτελέσματα

Διοργάνωση Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
1. 1η ΦΑΣΗ (1η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/09/19 09:30 3-1
2. 2η ΦΑΣΗ (1η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/09/19 16:30 3-0
3. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/09/19 10:00 1-0
4. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 28/09/19 16:00 0-4
5. 3η ΦΑΣΗ (1η αγ.) ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 02/10/19 16:00 3-1
6. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/10/19 13:00 3-0
7. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.) ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/10/19 16:00 1-6
8. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/10/19 10:00 5-3
9. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/10/19 09:00 4-1
10. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/11/19 15:00 1-3
11. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/11/19 09:00 6-0
12. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.) ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/11/19 15:00 0-2
13. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/11/19 12:00 4-2
14. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.) ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/12/19 09:30 2-5
15. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/12/19 09:00 2-3
16. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/12/19 09:00 2-4
17. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/01/20 15:00 0-4
18. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 3-3
19. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.) ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 0-2
20. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/01/20 09:00 4-0
21. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.) ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/02/20 15:00 0-3
22. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/02/20 12:00 4-0
23. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 15/02/20 15:00 0-5
24. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.) ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/02/20 12:00 0-1
25. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/03/20 12:00 1-1
26. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.) ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/03/20 15:30 Αναβλήθηκε
27. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
28. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
29. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
30. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.) ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
31. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
32. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.) ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
33. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram