Πρόγραμμα Αγώνων-Αποτελέσματα

Διοργάνωση Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
1. 1η Φάση (1η φάση) ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Κυριακή 06/09/20 16:30 0-3
2. 2η Φάση (1η φάση) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/09/20 16:30 3-0
3. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (1η αγ.) ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30 1-4
4. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (2η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 1-0
5. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (3η αγ.) ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/10/20 16:30 1-2
6. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (5η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/10/20 16:30 2-3
7. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (6η αγ.) ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 25/10/20 15:00
8. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (7η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
9. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (8η αγ.) ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
10. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (9η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
11. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (10η αγ.) ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
12. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (11η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
13. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (12η αγ.) ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
14. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (13η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
15. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (14η αγ.) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
16. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (15η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
17. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (16η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
18. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (17η αγ.) ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
19. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (18η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
20. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (20η αγ.) ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
21. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (21η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
22. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (22η αγ.) ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
23. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (23η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΥΜΗΤΤΟΣ
24. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (24η αγ.) ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
25. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (25η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
26. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (26η αγ.) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
27. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (27η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
28. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (28η αγ.) ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
29. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (29η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
30. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (30η αγ.) ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram