Διοργάνωση Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
1. Κύπελλο (1η φάση) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/09/21 16:00 0-1 παρ.
2. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (1η αγ.) ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/10/21 16:30 0-0
3. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (2η αγ.) ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/10/21 11:00 1-2
4. Κ 12 4ος Όμιλος (1η φάση) ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/10/21 13:30 1-0
5. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (3η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/10/21 16:00 1-2
6. Κ 12 4ος Όμιλος (2η φάση) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 23/10/21 09:00 0-2
7. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (4η αγ.) ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/10/21 16:00 1-0
8. Κ 12 4ος Όμιλος (3η φάση) ΠΟΨ 1 - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 31/10/21 09:00 6-2
9. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (5η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 31/10/21 15:00 1-2
10. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (6η αγ.) ΠΟΨ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00 1-0
11. Κ 12 4ος Όμιλος (4η φάση) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 07/11/21 18:45 4-1
12. Κ 12 4ος Όμιλος (5η φάση) ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/11/21 11:15 1-4
13. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (7η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/11/21 15:00 0-2
14. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (8η αγ.) ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 2-5
15. Κ 12 4ος Όμιλος (6η φάση) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/11/21 19:00 4-3
16. Κ 12 4ος Όμιλος (7η φάση) ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 28/11/21 11:30 6-1
17. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (9η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 28/11/21 15:15 1-1
18. Κ 12 4ος Όμιλος (8η φάση) ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/12/21 12:00 7-2
19. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (10η αγ.) ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/12/21 12:15 2-1
20. Κ 12 4ος Όμιλος (9η φάση) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/12/21 12:30 0-3
21. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (11η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/12/21 15:00 3-0 α.α.
22. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (12η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/12/21 15:00 2-2
23. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (13η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/01/22 15:00 1-0
24. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (14η αγ.) ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 06/02/22 11:30 1-0
25. Κ12 9ος Όμιλος 2ος Γύρος (Λιγότερο Ισχυρών) (1η φάση) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/02/22 11:00 3-0 α.α.
26. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (15η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/02/22 15:30 2-0
27. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (16η αγ.) ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/02/22 15:00 2-0
28. Κ12 9ος Όμιλος 2ος Γύρος (Λιγότερο Ισχυρών) (2η φάση) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/02/22 20:00 1-1
29. Κ12 9ος Όμιλος 2ος Γύρος (Λιγότερο Ισχυρών) (3η φάση) ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/02/22 10:15 5-0
30. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (17η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/02/22 15:00 0-3
31. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (18η αγ.) ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/03/22 15:00 0-2
32. Κ12 9ος Όμιλος 2ος Γύρος (Λιγότερο Ισχυρών) (4η φάση) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/03/22 20:00 1-0
33. Κ12 9ος Όμιλος 2ος Γύρος (Λιγότερο Ισχυρών) (5η φάση) ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/03/22 10:30 4-1
34. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (19η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/03/22 15:00 4-3
35. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (20η αγ.) ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/03/22 15:30 3-1
36. Κ12 9ος Όμιλος 2ος Γύρος (Λιγότερο Ισχυρών) (6η φάση) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/04/22 11:00 1-9
37. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (21η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/04/22 16:30 3-6
38. Β Κατηγορία 1ος Ομιλος (22η αγ.) ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/04/22 16:30 4-3
39. Κ12 9ος Όμιλος 2ος Γύρος (Λιγότερο Ισχυρών) (7η φάση) ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/04/22 09:00 7-3
40. Κ12 9ος Όμιλος 2ος Γύρος (Λιγότερο Ισχυρών) (8η φάση) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/04/22 11:00 1-2
41. Κ12 9ος Όμιλος 2ος Γύρος (Λιγότερο Ισχυρών) (9η φάση) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 30/04/22 12:30 3-3
42. ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ "ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ" (1η αγ.) ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Πέμπτη 05/05/22 18:45 1-0
43. Κ12 9ος Όμιλος 2ος Γύρος (Λιγότερο Ισχυρών) (10η φάση) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 07/05/22 11:00 0-4
44. Κ12 9ος Όμιλος 2ος Γύρος (Λιγότερο Ισχυρών) (11η φάση) ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/05/22 19:30 3-0
45. ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ "ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ" (3η αγ.) ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 18/05/22 19:30 4-2
46. ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ "ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ" (2η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
47. ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ "ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ" (4η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
48. ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ "ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ" (5η αγ.) ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
49. ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ "ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ" (6η αγ.) ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
50. ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ "ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ" (7η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram